Aktuality

Oprava místní komunikace - panelová cesta

PODĚKOVÁNÍ

Vážená paní starostko, vážení zastupitelé,

nevím, zdali se moje zpráva nemine účinkem, ale jiná možnost mne nenapadá. Ve čtvrtek 3. 12. jsem měl na silnici cestou ze Slabčic směrem na Olešnou dopravní nehodu, kdy jsem podcenil námrazu a skončil se svým vozem na poli cca 600 m před zastávkou Na Široké. Za pár minut ve stejném směru okolo projížděla modrá, „krátká“ Fabia, jejíž řidič mi velmi ochotně pomohl dostat můj (při ohromném štěstí pojízdný) automobil zpět na silnici. Bohužel, jsem se ho v dané chvíli nezeptal na jméno a ani netuším, jestli jsem mu dostatečně poděkoval.
Muž byl ve věku cca 35 let, asi 180 cm vysoký, s bradkou a RZ jeho vozu měla na druhém a třetím místě znaky „S1“. V Olešné odbočoval za mostem přes Velký potok doleva, směrem k Hájovně k popisným číslům 35 nebo 49.
Vůbec nevím, jestli šlo o obyvatele vaší obce, ale pokud byste měli aspoň tušení, o koho se jedná, vyřiďte mu, prosím, můj neskonalý vděk a velký dík! Opravdu mi velmi pomohl.

S pozdravem a přáním krásného prožití vánočního času

Jiří Herrmann

více

Zimní svoz odpadu

Zimní svoz odpadu začíná v 45. týdnu. Od 4.11. 2020, každý týden ve středu

více

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
zimni-svoz-odpadu-2020.pdf 174.9 Kb

Usnesení vlády ČR 75. - 81.

více

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
sb032-20-ak706257693.pdf 109.4 Kb

Poplatky chataři, chalupáři pro rok 2020

Likvidace použitého kuchyňského oleje
viz. PDF příloha

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
po-letak-obce.pdf 335.2 Kb

Oznámení pověřence GDPR

Prodej knihy Olešná v průběhu dějin
Kniha je k prodeji na Obecním úřadě obce Olešná, v Prácheňském muzeu v Písku a v Městském muzeu v Milevsku. Je možné ji také zaslat poštou, v tomto případě se k ceně knihy 380 Kč připočítává cena dobírky.